Prodej rodinného domu 150 m²
pozemek 1 900 m²

Cena:

15 990 000 Kč

Popis

Nabízím k prodeji patrový Rodinný dům s užitnou plochou 150 m2 na pozemku 1 900 m2 ve slepé ulici v klidné lokalitě Peklo v obci Vrchlabí. Tato jedinečná nemovitost se pyšní nadstandardním vybavením. Dům prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2019. Nemovitost lze koupit jako investici, která vám po celý rok bude vydělávat. Péči o zahradu i dům lze svěřit společnosti, která se o jeho údržbu aktuálně stará. Díky tomu není vyžadována Vaše celoroční přítomnost. Údržba i správa nemovitosti je velmi jednoduchá a nenáročná na provoz.

Dispozice: Dům disponuje pěti ložnicemi. Jednou v přízemí, kde najdete velké dvoulůžko a malou dětskou postel. Ložnice v patře jsou poté různého rozložení.

První ložnice v patře je propojená s druhou. V její první části naleznete dvě jednolůžka, zatímco v oddělené zadní části (avšak neprůchozí přímo do chodby) najdete velké dvoulůžko a malou dětskou postel.

Třetí ložnice (již dostupná z chodby) poté nabízí velké dvoulůžko a k tomu jednolůžko. Poslední (malá, ale také samostatná) ložnice nabízí dvě jednolůžka. Obývací pokoj s kuchyňským koutem s ostrůvkem.

Sociální zařízení: V domě se nachází dvě koupelny. Jedna menší je k dispozici v přízemí. Zde najdete pouze toaletu, umyvadlo a sprchový kout. Druhá (větší) koupelna se poté nachází v patře, kde mimo umyvadlo a toaletu najdete i vanu a pračku se sušičkou. Další sprcha je poté k dispozici i ve wellness místnosti.

Technické parametry: Vytápění kombinace podlahového vytápění s radiátory, který zajištuje kondenzační kotel na plyn 4 roky nový. Voda je obecní z řádu, kanalizace obecní spádová, elektřina v mědi. Bazén s vlastním tepelným čerpadlem. Kryté parkovací stání.

Vrchlabí je považováno za vstupní bránu Krkonoš. Tato oblast poskytuje vysoký komfort bydlení a relaxace a je ideální pro milovníky přírody, kterým je díky svému svahovitému terénu nabízen výjimečný výhled na horizont. Nachází se na okraji města pouhých 15 minut chůze od centra města Vrchlabí a ve vzdálenosti 2-5 kilometrů od nejbližších lyžařských areálů. Centrum turisticky oblíbeného Špindlerova Mlýna je vzdáleno 15 minut jízdy. Bližší informace u makléře.

Detaily

Lokace

Máte zájem?