Prodej rodinného domu 282 m²
pozemek 882 m²

Půdorys

Cena:

23 500 000 Kč

Popis

Nabízím k prodeji exkluzivní Rodinný dům ve Vysokém Újezdu u Berouna. 

Stavba je umístěna v nově vybudované lokalitě na rovinatým pozemku. V místě bydlení se nachází kompletní občanská vybavenost. Pošta, obchodních dům, radnice, škola i školka. Rodinný dům 5KK disponuje užitnou plochou domu 282 m² včetně své garáže 37m2 s pozemkem 882 m2. 

Dům splňuje veškeré idea o vašem bydlení. Byl postaven z nejkvalitnějších materiálů, a využity všechny vyspělé inteligence pro usnadnění denního života. V domě je zabudovaná chytrá domácnost od Loxone, která ovládá osvětlení chromatičnost barev. 

Díky inteligentnímu ovládání osvětlení budete mít doma vždy tu správnou atmosféru ve správný čas. Kompletní ovládání žaluzií, rolet, markýz, vám dopřeje ochranu proti teplu a zimě. Loxone bude řídit vaše topení a chlazení v dokonalé interakci se stínící technikou. Multiroom audio vám umožní přehrávat hudbu v jakékoliv místnosti, ale také se stane vašim alarmem a zvonkem. 

S Loxone se mužete spolehnout hned na několik rovin zabezpečení, ochrana před vloupání, před požárem, před únikem vody, kamerový systém, senzor pohybu. Přístup zajištuje videointerko, NFC přívěšky místo klíčů, dočasné číselné kódy, automatické zastřežení pro úplné zabezpečení.

Dům je samostatně stojící a přináší luxusní moderní bydlení. Po nakonfigurování klientem alespoň jedné z koupelen bude dům připraven ke kolaudaci. Nemovitost se prodává v provedení Shell & Core což znamená: exteriér – v dokončeném stavu včetně venkovních povrchů, dokončené fasády, osazených dveří, oken a zábradlí, napojení veškerých sítí v objektu domu. Interiér – jedná se o kompletně dokončenou stavbu, při vstupu do interiéru uvidíte stěny osazené zásuvkami a vypínači. 

Podhledy osazené originálním osvětlení od loxone včetně led pásků a nainstalovanými klimatizacemi ve všech pokojích a výdechy pro rekuperaci vzduchu. Přivedená veškerá média, hrubé betonové podlahy bez nášlapných vrstev, 2x malby, bez interiérových dveří (dům pro kolaudací bude zařízen jedním záchodem, vanou, umyvadlem a dveřmi do vybavené koupelny). Tím získáváte unikátní možnost zcela libovolně upravit dispozici objektu a zvolit tak veškeré povrchové materiály zcela dle svého vkusu. Samozřejmostí bude i možnost výběru kompletního dokončení interiéru domu, obklady, dlažby, dveře, podlahy, sanita, dle předem připravených návrhů.

V ceně je zahrnuté tepelné čerpadlo pro vytápění domů, rekuperační jednotka pro výměnu vzduchu, zabudovaná klimatizace v podhledech ve všech pokojích, kompletní elektroinstalace od loxone včetně osvětlení, ovládačů a dalšího příslušenství. 

Rack pro datové a kamerové rozvody. Jímka na dešťovou vodu 15m3 pro závlahu zahrady. Dále je provedena příprava v rozvaděči pro napojení fotovoltaiky a wallboxu pro el. vůz.

Detaily

Lokace

Máte zájem?