Prodej rodinného domu 190 m²
pozemek 4 200 m²

Půdorys

Cena:

16 900 000 Kč

Popis

Exluzivně v prodeji novostavba o dispozici 4KK s velkorysým pozemkem 4200 m2 v obci Potočná. Rodinný dům s podlahovou plochou 190 m2 se nachází v srdci České Kanady, 5 kilometrů od Rakouských hranic.

Zastavěná plocha domu je 215 m2. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyní, prosklené vstupní haly, tří samostatných ložnic, dvou koupelen, dvou toalet, technické místnosti a zateplené garáže. Existuje možnost vybudování dvou podkrovních pokojů, které nyní složí jako úložný prostor. Kontinuální zasklení celé jižní fasády panoramatickými posuvnými dveřmi s trojsklem spojuje interiér a exteriér v oázu klidu.

Pozemek je harmonicky spojen s okolní přírodou a poskytuje absolutní klid. Všechny pokoje a koupelny mají přímý vstup do zahrady, což vás ještě více propojí s přírodou. Na pozemek je možnost postavení dalšího stavebního objektu.

Dům je vybaven podlahovým topením s termostatem a je připojen na vlastní studnu, samostatný septik a tepelné čerpadlo. Vše je vyhotoveno ve vysokém standardu. Poslední úpravy budou realizovány na přání klienta. Během dokončení vám bude k dispozici architekt a stavební dozor. Dům bude připraven k nastěhování během několika týdnů od koupě. Bližší info u makléře.

Detaily

Lokace

Máte zájem?