Prodej bytu 2+1 60 m²

Cena:

7 860 000 Kč

Popis

Nabízím k prodeji slunný byt o dispozici 2+1 s podlahovou plochou 60 m2, který se nachází žádané lokalitě na Petynce Praha 6 v prvním patře bytového domu. Náleží k němu společná zahrada za domem o rozloze cca 500 m2. Byt prošel částečnou rekonstrukcí (elektrika, voda, podlahy, vymalování, lakování parket) Pro představu vašeho nového bydlení je požitý virtuální staging.

Dispozice: vstupní chodba, obývací pokoj, kuchyň s jídelním koutem, ložnice, šatna, koupelna a toaleta.

Technické parametry: radiátory, plastová okna, podlahy kombinace plovoucí lamino a parkety.

Parkování je možné hned u domu, s možností parkovat všude na modrých zonách po Praze 6.

Občanská vybavenost: v blízkosti leží koupaliště Petynka (750 m), Hradčany i Petřínské sady (2,7 km). Déle než 10 minut nezabere chůze ke zdejším základním školám, na skok je to i na dětské hřiště, do lékárny, prodejen potravin, drogerie nebo do vinotéky. V docházkové vzdálenosti je také Vítězné náměstí. Bydlení Na Petynce je na dosah centra, přitom v obklopení pozoruhodného parku Landronka či obory Hvězda. 5,5 km dělí dům od koupaliště Džbán.

Nedaleko stanice metra A se zastávkami Dejvická nebo Petřiny. 5 minut pěšky leží autobusové zastávky Kajetánka a Talichova, 6 minut TJ Tatran Střešovice, 10 minut Ústřední vojenská nemocnice. Výbornou dopravní dostupnost MHD provází i ta automobilová. Minutu od Petynky to trvá na nájezd Patočkovy ulice do tunelu Blanka.

 

Bližší informace u makléře.

Detaily

Lokace

Máte zájem?